fbpx
... od poznání k porozumění
 

O škole Reston

Jazyková škola vznikla v roce 2005. Od počátku jsme si kladli za hlavní cíl pracovat lokálně na Litoměřicku a podporovat místní nadané lidi, podnikatele, studenty a další v jejich osobním rozvoji. Během let se u nás setkaly desítky lektorů a stovky studentů, někteří nás inspirovali k edici Stories (příběhy zajímavých studentů). Snažíme se držet krok, a věříme, že jej často udáváme. Komunikujeme se zaměstnavateli, ale i s agenturou pro podporu zaměstnanosti, s řediteli základních, středních, soukromých i jazykových škol. Na druhou stranu vyjíždíme na pracovní i soukromé stáže po celém světě a spolupracujeme s odborníky z unverzit, cestovního ruchu i v jiných oblastech. Neustále hledáme a vyplňujeme to volné místo mezi běžným občanem a veleúspěšným světoobčanem.

Reston - jazyková škola - kurzy, individuální a tandemová výuka cizích jazyků

Reston - jazyková škola - kurzy, individuální a tandemová výuka cizích jazyků

Reston - jazyková škola - specializovaná výuka dětí a SŠ

V roce 2020 jsme v plném rozsahu rozjeli on-line výuku, která pomůže našim studentům nezmeškat hodiny, třeba při cestách, nebo v omezení karanténou. Některé kurzy a kluby pokračují v on-line podobě i nyní a staly se prospěšnou alternativou prezenčního studia.

Již tradičně nabízíme výuku 6 světových jazyků: angličtinu, němčinu, francouzštinu, španělštinu, italštinu a ruštinu. Výuku můžete absolvovat ve Vaší firmě nebo v našich učebnách. Můžete chodit individuálně, nebo do kurzů. Nesnažíme se jen na Vás nasypat, co jsme vymysleli, ale také jsme Vám dali prostor k vyjádření v dotaznících, které pravidelně studentům předkládáme - v hodinách i elektronicky. Také představujeme úspěchy a nejzajímavější příběhy našich absolventů.

Věříme, že se v Restonu budete i nadále cítit jako doma, najdete si zde přátele a osobní inspiraci a dosáhnete další osobní mety, ač vědomě nebo mimoděk.

Zajímá Vás, jak to žije v naší jazykové škole? Nahlédněte do naší fotogalerie...

Momentky ze školních lavic

instagram colorfacebook color