O nás

Od poznání k porozumění.

Jak to začalo?

Jazyková škola vznikla v roce 2005. Od počátku jsme si kladli za hlavní cíl pracovat lokálně na Litoměřicku a podporovat místní nadané lidi, podnikatele, studenty a další v jejich osobním rozvoji. Snažíme se držet krok, a věříme, že jej často udáváme.

Kde bereme inspiraci?

Komunikujeme se zaměstnavateli, s řediteli škol. Na druhou stranu vyjíždíme na pracovní i soukromé stáže po celém světě a spolupracujeme s odborníky z univerzit, cestovního ruchu i v jiných oblastech.

O co nám jde?

Neustále hledáme a vyplňujeme to volné místo mezi běžným občanem a veleúspěšným světoobčanem.

Vyučujeme i on-line?

V roce 2020 jsme v plném rozsahu rozjeli on-line výuku, která pomůže našim studentům nezmeškat hodiny, třeba při cestách.

Jaké jazyky učíme?

Již tradičně nabízíme češtinu pro cizince (proti AJ, NJ, RJ) a výuku 6 světových jazyků: angličtinu, němčinu, francouzštinu, španělštinu, italštinu a ruštinu. Občas výuku opepříme kratším okénkem do více exotického jazyka (japonština, korejština, portugalština).

V čem máme navrch?

Aktivně se zapojujeme do komunitního života v Litoměřicích – podporujeme jednotlivce i tradiční neziskové organizace. Věříme, že se v Restonu budete i nadále cítit jako doma, najdete si zde přátele a osobní inspiraci a dosáhnete další osobní mety, ač vědomě nebo mimoděk.

Zajímá Vás, kdo vás bude učit? Nahlédněte do naší galerie lektorů.