Lektoři

Naše rodinné stříbro.

V Restonu jsme opravdu pyšní na tým vyučujících. Při výběru našich učitelů je hlavním kritériem kvalita.

  • VŠ vzdělání v oboru
  • praxe s výukou cizích jazyků
  • speciální školení pro výuku v jazykové škole Reston, kde nám záleží na jednotné koncepci celého vzdělávacího programu

 

Zajímá Vás, jaké lektory-sympaťáky můžete potkat v naší jazykové škole?
Prohlédněte si nás v naší fotogalerii

Diana Cepníková (AJ, IT, FR)
Diana Cepníková (AJ, IT, FR)
ŘEDITELKA - AJ, IJ, FJ

V jazykové škole Reston se snažím vytvořit příjemné studijní prostředí pro naše vyučující i pro studenty. Do jaké míry se mi to daří, můžete posoudit sami.

Pavel Trbola (AJ)
Pavel Trbola (AJ)
ANGLIČTINA

Celým životem mě provázejí dvě vášně - cizí jazyky a sport. Angličtinu jsem si doopravdy zamiloval až na gymnáziu. I z toho důvodu jsem se rozhodl pro její studium na VŠ UJEP, kde již dokončuji magisterské studium. Svou zálibu v tomto jazyce jsem rád předával už svým spolužákům na gymnáziu a poslední dva roky pomáhám zamilovat se do ní všem, kdo o to stojí.

Simon Senecký (AJ)
Simon Senecký (AJ)
ANGLIČTINA

Angličtina byla součástí mého života od dětství. Po roce stráveném v Kalifornii jsem se rozhodl, že své znalosti budu předávat dál. Jako lektor se snažím pomoct lidem lépe ovládat anglický jazyk pro každodenní použití.

Matyáš Mrštík (NJ)
Matyáš Mrštík (NJ)
Markéta Brabencová (AJ)
Markéta Brabencová (AJ)
Karina Sakalosh (RU, UK, ČJ)
Karina Sakalosh (RU, UK, ČJ)
RUŠTINA, UKRAJINŠTINA, ČEŠTINA pro cizince

Pocházím z Ukrajiny, bydlím v Česku již 9 rokem, vystudovala jsem zde gymnázium. Vždy jsem chtěla využít svých znalostí jazyků a předat je dále, ulehčit těm, kdo si mysli že je to náročné, a ukázat že není, pokud k tomu má člověk vášeň.
Škola Reston mi tento menší sen splnila, a jsem za to velmi vděčná.

Lenka Kovářová (NJ, AJ)
Lenka Kovářová (NJ, AJ)
NĚMČINA, ANGLIČTINA

Englisch ist ein Muss, Deutsch ist ein Plus. O pravdivosti tohoto hesla jsem se přesvědčila již několikrát. Cizí jazyky otevírají dveře a mně konkrétně otevřely němčina a angličtina dveře až do Lobkovického paláce, sídla německého velvyslanectví, kde jsem před mateřskou dovolenou působila v tiskovém oddělení. Pojďme společně zjistit, kam se po absolvování kurzu angličtiny či němčiny otevřou dveře Vám!

Natalie Sovová (AJ, NJ)
Natalie Sovová (AJ, NJ)
ANGLIČTINA, NĚMČINA

Angličtina je mým koníčkem. Se studiem jsem začala v šesti letech právě v jazykové škole Reston. Ve studiu jsem pokračovala i v jiných kurzech a jazyky dále studuji v rámci své vysoké školy, ale na přístup v Restonu dodnes ráda vzpomínám. Ráda bych své znalosti a nadšení pro jazyky předala i dalším studentům v Restonu.

Kateřina Kubasčíková (AJ)
Kateřina Kubasčíková (AJ)
ANGLIČTINA
Angličtina je moje vášeň, od malička jsem v ní vynikala. Myslím si, že v dnešní době je velmi důležité, aby každý anglicky uměl. Přeci jen to usnadňuje život, zejména mladým lidem, jako jsem já.
Valentýna Tobíšková (AJ)
Valentýna Tobíšková (AJ)
ANGLIČTINA
Vyšla jsem jazykovou základní školu, kde mě naučili, angličtinu milovat nejen pro její jednoduchost. Na konci už v 8. třídě jsem si udělala KET certifikát a od té doby jsem prošla řadou mimoškolních kurzů angličtiny, ne protože mi to nešlo, ale protože mě to bavilo a přesně tohohle pocitu bych chtěla docílit i u svých svěřenců. Kromě angličtiny jsem chodila učit i Ukrajince česky. V současné době studuji na Střední škole pedagogické ve 3. ročníku a plánuji pedagogické studium dokončit na Vysoké škole. Výuku se snažím co nejvíc upravit pro mladé lidi tak, aby jim byla co nejsympatičtější a co nejzábavnější.
Pavel Anděl (ŠP, FR, POR)
Pavel Anděl (ŠP, FR, POR)
ŠPANĚLŠTINA, FRANCOUZŠTINA, PORTUGALŠTINA
V r. 1988 jsem maturoval na Gymnázium Josefa Jungmanna v Litoměřicích. Po promocich na ČZU v Praze (titul: Ing.) jsem podnikal, cestoval po světě, poznával cizí kultury, jejich jazyky etc. K mým hlavním koníčkům určitě patří sport, příroda, cestování, četba, hudba...
David Bělohlávek (AJ)
David Bělohlávek (AJ)
ANGLIČTINA

Studiu jazyků se věnuji od malička, kdy jsem už v první třídě ZŠ začal navštěvovat kurzy AJ, němčinu jsem přibral později na gymnáziu a na vysoké škole jsem se zúčastnil programu Erasmus+ v Portu, kde jsem si osvojil začátky portugalštiny. Nejmilejší mi ale stále zůstává anglický jazyk, který i momentálně studuji. Komunikační dovednosti jsem si osvojil při studiu na střední škole v USA a gramatické prvky pak právě na již zmíněné vysoké škole. Rád pomohu každému kdo si v "ájině" není jistý, aby si ji zamiloval, tak jako já.

Martina Valešová (AJ, NJ)
Martina Valešová (AJ, NJ)
ANGLIČTINA, NĚMČINA
Angličtinu jsem se začala učit v osmi, němčinu ve dvanácti letech. Že budu jazyky studovat celý život mi bylo jasné, ale že jazyky můžu učit i ostatní je šťastná náhoda, za kterou jsem velmi vděčná. Momentálně studuji dvouobor Německý jazyk pro odbornou praxi - Anglický jazyk na Univerzitě Pardubice.
Johanka Petrovičová (AJ, ČJ)
Johanka Petrovičová (AJ, ČJ)
ANGLIČTINA, ČEŠTINA pro cizince
Němčinu i angličtinu jsem se začala učit na základní škole a z obou jazyků jsem i maturovala na gymnáziu v Litoměřicích. Díky dvouletému pobytu v USA jsem si skvěle procvičila a zdokonalila angličtinu v praxi při práci v au pair programu. Aktuálně studuji na Pedagogické fakultě v Plzni.
Už několik let pomáhám studentům různého věku se v angličtině zlepšovat a moc se těším na další příležitosti v týmu Reston!
Iveta Tůmová (FR)
Iveta Tůmová (FR)
FRANCOUZŠTINA
Vystudovala jsem obory francouzský jazyk, ruský jazyk a dějepis na Pedagogické fakultě v Plzni. Učím na Gymnáziu Josefa Jungmanna v Litoměřicích.Velmi se těším ze změny a možnosti pracovat se zájemci o francouzštinu v Restonu. Budu se snažit, aby milovníků tohoto krásného jazyka bylo v našem městě co nejvíce.
Lucie Krejčová (FR)
Lucie Krejčová (FR)
FRANCOUZŠTINA
Absolvovala jsem učitelství francouzského jazyka na pedagogické fakultě Univerzity Karlovy v Praze, 4 roky jsem pobývala v Belgii. Vyučuji francouzštinu na Obchodní Akademii v Ústí nad Labem.
Hana Golová (AJ, RU)
Hana Golová (AJ, RU)
ANGLIČTINA, RUŠTINA
Celých 40 let jsem ve školství učila angličtinu a ruštinu na gymnáziích (Kolín, Litoměřice). Ještě pořád mě to baví, a tak bych ráda vyzkoušela něco jiného než jen známkování, zkoušení a maturity.
Stáňa Jurčíková (AJ)
Stáňa Jurčíková (AJ)
ANGLIČTINA
Pocházím z Českých Budějovic, kde jsem vystudovala Pedagogickou fakultu Jihočeské univerzity, obor anglický jazyk – český jazyk. Ráda pomáhám rozvíjet individualitu svých studentů.
„Never stop learning, because life never stops teaching.“