fbpx
... od poznání k porozumění
 

Klub je způsob výuky, který si naši studenti vždycky přáli. V Reston Klubu se nedostávají úkoly ani nemusíte docházet pravidelně, zkrátka máte možnost si volně a v přátelské společnosti popovídat v angličtině, němčině i jiných jazycích.

Reston klub je jednorázová hodina pro všechny, kdo zrovna přijdou. Naši registrovaní členové dostávají průběžně informace o schůzkách, charitativních akcích, výletech, prohlídkách a tak podobně. V jednotlivém konverzačním klubu se sejdeme ve 3-6 osobách. Platíte hotově na místě. Předem se, prosím, rezervujte naším on-line formulářem.

Jazyková škola Reston - Reston Klub

Oblíbený Reston Klub už je zaběhnutý v angličtině i němčině. Od léta 2019 je Teens Klub pro věkovou kategorii 11-19 let. Nárazově nabízíme i klub v italštině, španělštině, francouzštině i ruštině.

Když v Reston Klubu mluvíme pro dobrou věc, tak výtěžek věnujeme na filantropické účely. Od roku 2017 jsme již podpořili celkovou částkou 141 500 Kč (Speciální olympioniky, Hospic sv. Štěpána, Sašu B. z Ploskovic, Domov pro matky s dětmi, Naději Litoměřice, Kinoklub Ostrov a další.)

V jaké atmosféře Reston Klub probíhá zjistíte, nahlédnete-li do naší fotogalerie.

Fotografie z Reston Klub

  • kombinace neformální výuky a volné návštěvy
  • Vámi zvolené téma
  • pro studenty Restonu i pro příchozí
  • 150 Kč

Orientační termíny schůzek

English Klub

  čas jazyk
čtvrtek 19:00 English

DeutschKlub

  čas jazyk
--- --- Deutsch
Klub nárazově bývá i v ruštině, italštině, španělštině…

Registrace na Reston Klub

instagram colorfacebook color