... od poznání k porozumění
 

Oblíbený Reston Klub už je zaběhnutý v angličtině i němčině. Nyní otevíráme odnož Teens Klub pro věkovou kategorii 11-19 let. Teens (15-19 let) mohou navštěvovat oba. Na léto 2018 je připraven i klub v italštině, španělštině, francouzštině i ruštině.

Klub s podtitulem Mluvíme pro dobrou věc je ta část klubů, kde vybranou částku věnujeme na dobročinné účely. V současnosti praktikujeme model – kolik vybere součtem klub němčiny, tolik se přidá z klubů z ostatních jazyků.

V roce 2017 jsme celkem vybrali a předali téměř 78 000 Kč. Podpořili jsme Speciální olympioniky, Hospic sv. Štěpána a jednotlivce - pro Sašu B. z Ploskovic jsme pořídili handbike.

Jazyková škola Reston - Reston Klub

Klub je nový způsob výuky, který si naši studenti vždycky přáli. V Reston Klubu se nedostávají úkoly ani nemusíte docházet pravidelně, zkrátka máte možnost si volně a v přátelské společnosti popovídat v angličtině, němčině i jiných jazycích.

Reston klub je jednorázová hodina pro všechny, kdo zrovna přijdou. Naši registrovaní členové dostávají průběžně informace o schůzkách, charitativních akcích, výletech, prohlídkách a tak podobně. V jednotlivém konverzačním klubu se sejdeme ve 3-6 osobách. Platíte hotově na místě. Předem se, prosím, rezervujte naším on-line formulářem.

V jaké atmosféře Reston Klub probíhá zjistíte, nahlédnete-li do naší fotogalerie.

Fotografie z Reston Klub

  • kombinace neformální výuky a volné návštěvy
  • Vámi zvolené téma
  • pro stávající studenty Restonu i pro příchozí
  • 100 Kč příchozí

Orientační termíny schůzek

English Club

  čas jazyk
pondělí 10:30 English
středa 17:00 English

DeutschKlub

  čas jazyk
středa 16:15 Deutsch
Klub nárazově bývá i v ruštině, italštině, španělštině…

Registrace na Reston Klub

instagram colorfacebook color